Mød dypång-holdet

Mads Eriksen - Direktør  mads@dypaang.dk  26 73 74 00

Mads Eriksen - Direktør
mads@dypaang.dk
26 73 74 00

Sille Kunckel-Hansen - In-house sælger  sille@dypaang.dk  20 23 50 24

Sille Kunckel-Hansen - In-house sælger
sille@dypaang.dk
20 23 50 24

Iben Rasmussen - På barsel

Iben Rasmussen - På barsel

Martin Odgaard [Dahouse] - Produktionschef  martin@dypaang.dk  29 67 55 68

Martin Odgaard [Dahouse] - Produktionschef
martin@dypaang.dk
29 67 55 68

Lisbeth Kierkegaard - Kommunikationskoordinator  lisbeth@dypaang.dk  28 86 62 22

Lisbeth Kierkegaard - Kommunikationskoordinator
lisbeth@dypaang.dk
28 86 62 22

Annemette Møhl - Projektkoordinator  annemette@dypaang.dk  27 12 04 93

Annemette Møhl - Projektkoordinator
annemette@dypaang.dk
27 12 04 93

Annette Fischer - Projektkoordinator  annette@dypaang.dk  28 92 43 83

Annette Fischer - Projektkoordinator
annette@dypaang.dk
28 92 43 83

Katja Lippert - Projektkoordinator  katja@dypaang.dk  29 89 69 34

Katja Lippert - Projektkoordinator
katja@dypaang.dk
29 89 69 34

Rikke Bloch - Projektkoordinator  rikke@dypaang.dk  27 51 63 43

Rikke Bloch - Projektkoordinator
rikke@dypaang.dk
27 51 63 43

Sophie Bræmer - Projektkoordinator  sophie@dypaang.dk  51 50 81 88

Sophie Bræmer - Projektkoordinator
sophie@dypaang.dk
51 50 81 88

Dorthe Bonde - Elev  dorthe@dypaang.dk  61 12 81 43

Dorthe Bonde - Elev
dorthe@dypaang.dk
61 12 81 43

Katrine Carlsen - Praktikant katrine@dypaang.dk 51 92 64 10

Katrine Carlsen - Praktikant
katrine@dypaang.dk
51 92 64 10

Christina Fabild - Personaleansvarlig  christina@dypaang.dk

Christina Fabild - Personaleansvarlig
christina@dypaang.dk

Majken Hjorth Andersen - Bogholder  majken@dypaang.dk

Majken Hjorth Andersen - Bogholder
majken@dypaang.dk

Saba Sepahi - Bogholder  saba@dypaang.dk

Saba Sepahi - Bogholder
saba@dypaang.dk